Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Software Analyst with Pl/SQL

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, amerykańskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań IT- aplikacji dedykowanych do zarządzania łańcuchem dostaw, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Global Support Engineer with PL/SQL

Pracując na tym stanowisku będziesz częścią globalnego zespołu, jednakże Twoja rola będzie bardzo autonomiczna. Jako single point of contact wspierać będziesz działanie oprogramowania dedykowanego do zarządzania w retail and suppy chain po stronie producenta.

Obowiązki:
  • Zdalne rozwiązywanie zaawansowanych problemów technicznych (weryfikowanie poprawności kodu, zapytań do bazy danych, debugowanie itp.)
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej służącej usprawnianiu działania skomplikowanego software'u
  • Bliska współpraca z zespołem Product Developerów - wpływ na rozwój oprogramowania

WYMAGANIA
  • Wykształcenie technicznie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - praca w zespole globalnym w pełni po angielsku!
  • Doświadczenie IT oraz umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych
  • Znajomość PL/SQL oraz dowolnego języka skryptowego (Shell, Perl, Java itp.)

KORZYŚCI
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy
  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o najwyższe standardy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia
  • Ciekawy pakiet socjalny

Numer referencyjny: 2-10-41397/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.