Social Media Specialist

Be Communications S.C.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie strategii narracji w mediach społecznościowych, współpraca przy tworzeniu koncepcji kreatywnych, strategii komunikacyjnych brandowych i dotyczących kampanii społecznych w social media (Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, YouTube itd.)
  • prowadzenie profili w social media dedykowanych wybranym kampaniom
  • monitorowanie, analiza skuteczności i optymalizacja kampanii
  • analiza trendów social media i nowych możliwości
  • kontakt i utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem
  • tworzenie atrakcyjnych treści na strony internetowe
  • współpraca z mediami, blogerami/blogerkami i innymi
  • przygotowywanie ofert przetargowych

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w agencji interaktywnej lub agencji PR (w zakresie social mediów)
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych, m.in. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn od strony prowadzenia fanpage’a oraz prowadzenia kampanii reklamowych
  • doświadczenie w tworzeniu contentu w mediach społecznościowych i zarządzaniu profilem
  • znajomość narzędzi: Facebook Ads, Ad Words, Google Analytics, Sotrender, Brand24
  • zainteresowanie nowymi mediami, znajomość trendów i najnowszych rozwiązań w obszarze social media
  • bardzo dobry warsztat copywriterski – lekkie pióro, poprawność językowa w mowie i piśmie
  • umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji
  • samodzielność i zdolność do szybkiego uczenia się
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Swobodną atmosferę i kreatywny zespół
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę z dużymi, międzynarodowymi markami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w projektach komunikacji dla sektorów określanych jak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce