Social Media / e-Marketing

SINTE Technologie IT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich Obowiązków należeć będzie m.in.:

  • Prowadzenie profili klientów firmy w wybranych serwisach społecznościowych,
  • Obsługa kampanii reklamowych i konkursów w mediach społecznościowych m.in. na Facebooku,
  • Tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych dla wybranych marek, określonych usług i produktów,
  • Copywriting w zakresie niezbędnym do realizacji bieżących zadań,
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.

Oferujemy:

  • Zestaw narzędzi niezbędnych do codziennej pracy,
  • Cykliczne szkolenia branżowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę lub inne dogodne formy współpracy,
  • Częściowo elastyczne godziny pracy,
  • Projekty i zadania o różnym stopniu skomplikowania i różnej tematyce,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dobrej atmosferze,
  • Wygodne i dobrze wyposażone miejsce pracy w biurze znajdującym się ok. 500m od Manufaktury Łódź.

Wymagania

Nasze wymagania to:

  • Dobra znajomość platform społecznościowych Facebook, Google+, YouTube, LinkedIn,
  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w mediach społecznościowych,
  • Podstawowa wiedza w zakresie PR i marketingu,
  • Podstawowa znajomość narzędzi pomocnych w prowadzeniu czy też raportowaniu kampanii reklamowych w internecie tj. np. Facebook Ads, Google Analytics, Sotrender,
  • Umiejętność redagowania i pisania interesujących tekstów z zachowaniem poprawności stylistycznej,
  • Sumienne i z zaangażowaniem podejście do realizacji powierzonych zadań,

Dodatkowe atuty mile widziane:

  • podstawowa znajomość Photoshopa pozwalająca opracowywać i przygotowywać samodzielnie proste materiały graficzne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Word, PowerPoint,
  • Rozeznanie w narzędziach do analityki i zarządzania profilami w mediach społecznościowych,
  • Podstawowa wiedza w zakresie prowadzenia kampanii Google AdWords,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Nasza aktywność koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak, uzależnione od osiąganych wyników
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media