SOA Developer

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
SOA DeveloperMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Rozwijanie oraz utrzymywanie architektury SOA w organizacji
  • Projektowanie i implementacja usług biznesowych
  • oraz integracyjnych
  • Tworzenie narzędzi pomocniczych, usprawniających
  • pracę oraz utrzymanie integracji
  • Utrzymywanie standardów pracy i współpracy
  • z dostawcami zewnętrznymi oprogramowania

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z obszaru integracji systemów oraz SOA
  • Doświadczenia w programowaniu w jednym ze środowisk Java lub .Net
  • Znakomość: Java, OSB, ESB, BPM, Database (DB2, Oracle, MSSQL), SQL, XML, XPath, XQuery, WebServices, Integration Frameworks
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Pracownicy samodzielnie wybierają interesujące ich benefity w ramach dostępnego co miesiąc budżetu. W ofercie znajdują się między innymi prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, karty podarunkowe do sklepów internetowych i stacjonarnych, czy bilety do kina. Ponadto, w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych można korzystać z dofinansowania wczasów, wyprawki szkolnej oraz okularów. Naszym pracownikom oferujemy także możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych, językowych czy z zakresu rozwoju osobistego. Dbamy także o zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Wspieramy aktywność sportową naszych pracowników i wspólnie angażujemy się w szereg inicjatyw dobroczynnych. Naszym zadaniem jest uważne słuchanie naszych pracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.