Smodzielny Księgowy

IDS-BUD S.A.

Warszawa 00-844 , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki na stanowisku samodzielnego księgowego:
• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych
• rejestracja dokumentów księgowych w systemie finansowo - księgowym
• przygotowywanie zestawień w arkuszu kalkulacyjnym
• przygotowywanie informacji dla celów zarządczych

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
• podstawowa znajomość zasad rachunkowości
• podstawowa znajomość przepisów podatkowych
• praktyczna znajomość pakietu MS Office
• mile widziane doświadczenie w pracy na Systemie Sage ERP

Prezentacja firmy

IDS-BUD, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Bankowość, Praca Finanse