Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta - z branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategicznego dostawcy konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów – poszukujemy:

Ślusarzy

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

• Montaż (składanie i sczepianie) konstrukcji ze stali czarnej i/lub nierdzewnej w oprzyrządowaniu i/lub na stołach monterskich,
• Przygotowywanie odpowiednich elementów do montażu poprzez cięcie, gięcie, docinanie, szlifowanie.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz międzynarodowym.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe,
• Dobra znajomość rysunku technicznego,
• Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi: szlifierka kątowa, trzpieniowa,
• Uprawnienia do sterowania suwnicy z poziomu zero (sterowanie radiowe).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji