FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Ślusarz

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nasz klient, to firma stworzona 60 lat temu, by odpowiadać na potrzeby klientów, w zakresie dostępności produktów oświetleniowych. Do jednego z 4 działów firmy poszukujemy nowego pracownika.

Ślusarz
Sady k. Poznania
SL/30/AZ

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie w wysokości 3700 zł netto
• Pracę jednozmianową od 7:30 do 15:30
• Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
• Doszkolenie dla osób mniej doświadczonych/ bez doświadczenia

Zadania:
• Obsługa giętarki do drutu CNC
• Obsługa zgrzewarki punktowej
• Tworzenie części składowych lamp w oparciu o gotowy rysunek techniczny
• Dokonywanie niezbędnych pomiarów

Wymagania:
• Umiejętność obsługi i programowania maszyn CNC
• Doświadczenie w obsłudze giętarki lub innej obrabiarki CNC
• Umiejętność posługiwania się zgrzewarką punktową
• Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

Agencja Pracy Fall Work Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.