Benett People Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia benett PEOPLE (nr licencji 7055 )
Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Ślusarz
Miejsce pracy: BŁONIE

Obowiązki:
- Naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych
- Czyszczenie form w trakcie i po zakończeniu produkcji
- Bieżące usuwanie awarii
- Ewidencja wykonywanych czynności w systemie komputerowym
- Znajomość procedur i instrukcji
- Szybkie i dokładne przygotowanie form wtryskowych

Wymagania:
- Minium 2 letnie doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego
- Znajomość budowy i działania form wtryskowych
- Mile widziana znajomość obsługi tokarki, frezarki i elektrodrążarki
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Elastyczność
- Zręczność manualna

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę bezpośrednio przez firmę
- Pracę w godzinach 8-16
- Miłą atmosferę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.