Ślusarz/Wrocław/od zaraz!

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

InterKadra Sp. z o. o. jest jedną z największych polskich Agencji świadczących kompleksowe usługi z zakresu HR na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmująca swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: SLU/H/0916/WRO

Zadania:

• Warsztatowe prace ślusarskie przy wyrobie konstrukcji stalowych

• Naprawa i konserwacja maszyn, narzędzi i urządzeń produkcyjnych

• Kontrola jakości gotowego produktu

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. zawodowe

• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (min. 2 lata, w tym montaż różnych konstrukcji stalowych)

• Znajomość rysunku technicznego,

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

• Dokładność, dbałość o szczegóły, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Współpraca na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta),

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Opieka koordynatora,

• Dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską,

• Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

ul. Rybacka 9, 53-656 Wrocław

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.