Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie zawodowe (ślusarz-mechanik)
  • Doświadczenie zawodowe 2-3 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,
  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych,
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, spawalnicze.
  • Umiejętność indywidualnego rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, odpowiedzialność

OPIS STANOWISKA:

  • Zakładanie form i regulacja pras oraz optymalizacja czasu przezbrojeń
  • Wykonywanie prac ślusarskich według potrzeb Spółki
  • Obsługa i konserwacja pras.
  • Optymalne wykorzystanie parku maszynowego w oparciu o zaplanowaną produkcję oraz zapewnienie płynnego toku produkcyjnego
  • Sporządzenie raportów z wykonywanych prac oraz wpisów w dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość odbycia dodatkowych szkoleń z zakresu hydrauliki siłowej, obsługi wózka widłowego, obsługi suwnic, spawalniczych.
  • Możliwość pracy w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Prezentacja firmy

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne