Ślusarz - Tokarz

Lobo HR

Wołczyn, opolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
ŚLUSARZ - TOKARZ

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (tokarka, frezarka)
  • kontrola wykonanych elementów zgodnie ze zleceniem i dokumentacją techniczną
  • wykonywanie czynności związanych z remontami maszyn i urządzeń oraz ich konserwacja

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku mechanicznym
  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku
  • wiedza w zakresie urządzeń mechanicznych
  • umiejętność pracy na tokarce oraz frezarce
  • komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • motywacyjne wynagrodzenie oraz premię,
  • prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów, kolonii, przedszkoli, żłobków oraz wiele innych benefitów
  • pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń oraz kontakt z nowoczesną technologią
  • pełne wsparcie i przyjazną atmosferę, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać swój potencjał
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (praca w systemie 3 zmianowym)

Prezentacja firmy

Lobo HR od 2010 roku współtworzy sukcesy polskich i międzynarodowych org... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna