Tintschl Polska Sp. z o.o.
Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą pracującą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach formalnych.
Obecnie dla naszych klientów z Niemiec z branży elektrycznej poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

ŚLUSARZ / SZLIFIERZ

Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt

Zadania:

  • szlifowanie i polerowanie elementów za pomocą szlifierek
  • gradowanie elementów po obróbce maszynowej
  • ślusarskie prace pomocnicze

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ślusarskich
  • wykształcenie co najmniej zawodowe jako ślusarz lub zawody pokrewne
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy tymczasowej, możliwość bezpośredniego przejęcia przez pracodawcę po 15 miesiącach
  • stawka godzinowa brutto rosnąca 11,00 – 15,86 + dieta netto 35 Eur, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • praca w systemie dwuzmianowym
  • mieszkanie blisko miejsca pracy (samochód nie jest konieczny), koszt mieszkania 300-350 Eur miesięcznie
  • pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j. polskim przez cały okres zatrudnienia