Ślusarz / spawacz

Grimar

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Grimar poszukuje dwóch osób do prac slusarsko - spawalniczych.

Zakres prac:
- prace przy wytwarzaniu konstrukcji stalowych;
- praca przy montażu konstrukcji (praca w delegacji);
- prace ogólne przy realizacji obiektów budowlanych;

Preferowane osoby posiadające:
- prawo jazdy kategorii B;
- możliwość pracy poza miejscem zamieszkania (do 15 tygodni / rok);
- umiejętność spawania stali;
- wiedzę techniczną, doświadczenie w podobnej branży.

Awans i premie zadaniowe dla osób podejmujących się samodzielnej realizacji zadań oraz dla osób podejmujących kierownictwo i nadzór nad grupą pracowników (lider grupy) - brygadzista).

Preferowane osoby zamieszkałe w Będzinie, Zawierciu lub okolicach.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail firmy GRIMAR.

Wymagania

Preferowane osoby zamieszkałe w Zawierciu, Będzinie lub okolicach.

Prezentacja firmy

Firma specjalizująca się w budownictwie sportowym. <br/>- nawierzchnie s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie