Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

ślusarz-spawacz

Nr ref.: 42444
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:

• wykonywanie czynności ślusarskich

• obsługa elektronarzędzi

• spawanie elementów konstrukcji

• praca z dokumentacją techniczną

• wstępna kontrola jakości

Oczekiwania:

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• umiejętność obsługi elektronarzędzi w tym spawarki

• umiejętności ślusarskie

• wykształcenie techniczne

• doświadczenie zawodowe

Oferta:

• umowa o prace na pełen etat

• możliwość stałego zatrudnienia

• terminowa wypłata wynagrodzenia

• możliwość dodatkowego ubezpieczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)