Ślusarz – Spawacz Zabrze

OTTO Work Force

Zabrze, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zabrze

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Ślusarz - Spawacz - Zabrze

Numer referencyjny:
AM/08/2018/ŚSZ

Opis stanowiska:
- Odpowiednie przygotowanie stanowiska do pracy,
- Bezpieczne uruchomienie instalacji gazowej,
- Wykonywanie procesu spajania metali na podstawie dokumentacji technicznej,
- Kontrola jakościowa spajanych elementów.

Wymagania:
- Doświadczenie w spawaniu metodą TIG blach chromoniklowych, czarnych oraz aluminium, dobór parametrów spawania,
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- Zdolność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
- Sumienność, dokładność.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwuzmianowym,
- Stawkę miesięczną w przedziale 2800-3500 zł brutto + do 15% premii,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.