ślusarz spawacz mig tig

WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Żywiec, śląskie

Miejsce pracy: Żywiec

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowiska:

Spawacz Tig-Mig - znajomość rysunku technicznego, spawanie stali nierdzewnej i aluminium.

Szlifierz - znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w obróbce metalu, wykonywanie prace zgodnie z wymogami procesu technologicznego.

Ślusarz - wykonywanie podstawowych prac ślusarskich umiejętne posługiwanie się elektronarzędziami, prostowanie elementów spawanych.

Wymagania:

•Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata.
•Umiejętność wykonywania prac ślusarskich.
•Obsługa elektronarzędzi, wskazana znajomość obsługi wiertarek kolumnowych i promieniowych.
•Narzędzi kontrolno pomiarowych.
•Czytanie rysunku technicznego.

Zakres obowiązków:

•Obróbka materiałów zgodnie z dokumentacją techniczną.
•Utrzymanie maszyn w jak najlepszym stanie technicznym.

Pracodawca oferuje:

• Pracę w pełnym wymiarze godzin.
• Niezbędne narzędzia stanowiskowe.
• Możliwość rozwoju zawodowego.