Sutco-Polska Sp. z o.o.

Ślusarz remontowy

Od: Sutco-Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria

Producent maszyn , urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska, zatrudni:

Ślusarza remontowego

Opis stanowiska

  • Konserwacja i utrzymanie sprawności mechanicznej maszyn i urządzeń
  • Sporządzanie zapisów z przeglądów i napraw maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie średnie mechaniczne lub techniczne
  • Uprawnienia mechaniczne konserwatora suwnic i żurawi stacjonarnych
  • Uprawnienia na obsługę suwnic z poziomu „0”
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów hydraulicznych i pneumatycznych
  • Mile widziana umiejętność spawania
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Uprawnienia gazowe G3-E
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z hydrauliką i pneumatyką

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.