Ślusarz - praca w Niemczech

Manpower_

Niemcy (Gorlitz), podlaskie

Opis stanowiska pracy

Nr ref. ŚL/NIEM/035/BAG

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, poszukuje dla swojego Klienta, osób na stanowisko:

Ślusarz

Zadania:

•Wykonywanie prac ślusarskich przy różnego typu instalacjach ;

•Dopasowywanie elementów: urządzeń wody grzewczej, wentylacji i klimatyzacji, okien, drzwi itp. przy użyciu specjalnych narzędzi;

Wymagania

•Dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na codzienną komunikację z przełożonym, czytanie instrukcji itp.;

•Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe ;

•Bardzo dobra znajomość tworzenia i czytania rysunków, szkiców i dokumentacji technicznych ;

•Doświadczenie na podobnym stanowisku;

•Doświadczenie w projektowaniu wnętrz pojazdów szynowych;

•Wysoko rozwinięte zdolności manualne i zręcznościowe;

•Gotowść do podjęcia pracy w Niemczech;

Oferujemy:

•Możliwość dłuższej współpracy;

•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

•Wynagrodzenie: 10-13 EUR brutto/h ;

•Planowany termin rozpoczęcia pracwrzesień /październik ;

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie