Ślusarz narzędziowy - tworzywa sztuczne

Gi Group Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Miejsce pracy: Gniezno
Zadania:
  • Utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie pełnej sprawności form stosowanych w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Usuwanie skutków awarii form: naprawa, konserwacja, regeneracja
  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
  • Wprowadzanie działań zapobiegawczych - modyfikacje form na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej przy współpracy z działem technologicznym
  • Przeprowadzanie analizy przyczynowo - źródłowej procesu wtrysku
  • Prowadzenie gospodarki narzędziowej - odpowiedzialność za części zamienne wykorzystywane w obsługiwanych formach

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętność regeneracji, naprawy oraz montażu oprzyrządowania wykorzystywanego w procesach przetwórstwa tworzyw sztucznych - wtrysk formujący
  • Umiejętność wykonywania operacji przy wytwarzaniu narzędzi, pomocy warsztatowych i prototypowych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność w zakresie obsługi obrabiarek stosowanych w obróbce powierzchniowej (szlifowanie, polerowanie, docieranie)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz pracy z dokumentacją konstrukcyjną
  • Znajomość systemów gorąco-kanałowych (GK) oraz regulatorów temperatury stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność, komunikatywność, elastyczność, inicjatywa, dynamizm działania, współpraca w grupie, zarządzanie czasem
  • Umiejętność obsługi komputera, podstawowa znajomość języka angielskiego, narzędzi Lean manufacturing będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę stałą
  • Pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku
  • Szkolenia, rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.