ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ślusarz narzędziowy form

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer ref. ŚNF/006/ADO

Zadania:

  • Naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych
  • Czyszczenie form po i w trakcie produkcji
  • Uczestnictwo w rozruchu form wtryskowych
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje form wtryskowych
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego PZU
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i cieszącej się dobrą renomą
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane jako ślusarz
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza narzędziowego form wtryskowych lub podobnym
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych
  • Umiejętność wykonywania pomiarów
  • Mile widziana znajomość narzędzi pomiarowych (mikroskop, projektor pomiarowy)
  • Uprawnienia na suwnicę będą atutem
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Precyzja i systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials