Opis stanowiska pracy

Praca na warsztacie/hali przy małych i średnio - gabarytowych konstrukcjach stalowych.

Wymagania

• minimum 3- letnie doświadczenie w zawodzie (prefabrykacja i montaż: kratownic, słupów, belek)
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• doświadczenie na stanowisku samodzielnego montera
• wykonywanie konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• umiejętność szczepiania i posługiwania się urządzeniami warsztatowymi
• dokładność i wydajność

Oferujemy:
• zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, bezpłatne zakwaterowanie
i dojazdy, narzędzia pracy)
• pracę w młodym zespole,
• możliwości rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Tarkon – firma o międzynarodowym zasięgu specjalizująca się w kon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne