Opis stanowiska pracy

  • prace ślusarskie i montażowe
  • przygotowywanie materiałów i elementów do spawania
  • cięcie i szlifowanie detali stalowych
  • czyszczenie konstrukcji stalowych po spawaniu
  • montaż podzespołów maszyn i urządzeń
  • siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku ślusarza
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • obsługa piły taśmowej, wiertarki stołowej itp.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • dokładność i sumienność
  • mile widziana obsługa wózka widłowego
  • umiejętność pracy w grupie
  • uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych czynności
  • mile widziane doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych do spawania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Producent komponentów do maszyn i pojazdów, maszyn i urządzeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja