Ślusarz-monter konstrukcji aluminiowych (maszty radiowe)

AluPro s.c.

03-026 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Spółka Cywilna Alupro zatrudni ślusarza. Możliwa umowa o dzieło lub zatrudnienie etatowe. Wynagrodzenie opiera się na tabeli płac za wykonane realnie zadania. Pracownik decyduje jak dużo chce w danym miesiącu pracować i zarobić.

Zajmujemy się konstrukcjami kratownicowymi - począwszy od rozwiązań scenicznych po maszty radiowe. Część naszych produktów wymaga instalacji u Klientów Alupro - praca może wiązać się z kilkudniowymi wyjazdami w teren na zasadach delegacji. Większość czasu będziesz pracował na miejscu, w Warszawie. Celem wyjazdów jest instalacja masztów radiowych naziemnych, lub na dachach.

Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w prostych pracach ślusarskich (frezowanie, cięcie i toczenie elementów aluminiowych). 80% Twojego czasu będzie poświęcone przygotowaniu materiałów konstrukcji kratownicowych do pospawania przez spawaczy. Pozostałe 20% to delegacje instalacyjne lub prace związane z zapewnieniem czystości stanowiska pracy, konserwacją sprzętu itp. Powinieneś umieć czytać nieskomplikowane projekty techniczne i na ich podstawie samodzielnie przygotować materiały produkcyjne. Samodzielność jest atutem! Brak lęku wysokości lub uprawnienia wysokościowe będą mile widziane (choć niekonieczne) Preferujemy ludzi przed 45 rokiem życia, ale jeśli jesteś starszy a czujesz się młodo?! Czemu nie. Preferujemy ludzi chcących związać się z jednym miejscem pracy na dłużej - serio podchodzących do obowiązków.

Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Opisz nam swoje doświadczenie zawodowe i najciekawsze projekty w jakich brałeś udział - to zwiększy Twoje szanse. Zatrudnimy 1 osobę.

Plan rekrutacji zakłada spotkania w siedzibie firmy (Warszawa, ulica Faradaya 1, Białołęka), kolejnym etapem będzie test umiejętności praktycznych i finalne zatrudnienie. Dla 2 najlepszych kandydatów przewidujemy tygodniowy płatny okres próbny.

Wymagania

1. Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych/warsztatowych
2. Umiejętność obsługi frezarko-wiertarki, tokarki, pił do metalu (w tym taśmowych)
3. Pogodne usposobienie
4. Gotowość do pracy w systemie premiującym wydajność
5. Brak lęku wysokości/umiejętność pracy w uprzęży BHP będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Zajmujemy się konstrukcjami kratownicowymi - począwszy od rozwiąz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 790PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji