Opis stanowiska pracy

Nr Ref. ŚL/GD/23/2013

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za: utrzymanie dobrego stanu technicznego i sprawności parku maszynowego, dokonywanie czynności konserwacyjnych i bieżących napraw zapewniających poprawną, bezawaryjną oraz bezpieczną pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych, przygotowywanie oraz naprawę elementów i konstrukcji stalowych.

Wymagamy:

  • wykształcenia min. zawodowego - preferowany profil mechaniczny,
  • min. 3-letniego doświadczenia na stanowisku ślusarza lub mechanika w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej,
  • aktualnych uprawnień i doświadczenia w spawaniu MAG (135) oraz gazem (311),
  • wiedzy z zakresu budowy i eksploatacji maszyn,
  • zdolności do pracy na wysokości pow. 3 m,
  • znajomości procesów obróbki skrawaniem – mile widziane,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • sumienności i zaangażowania.

Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii,
  • szansę rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagradzanie wraz z systemem premiowym.

Wymagania

Zakładu Produkcyjnego w Gdyni

Prezentacja firmy

Dziedzictwo i rozwój to podstawy, które Wolfgang Semmelrock wykor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis