Ślusarz/Mechanik maszyn

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Numer ref. ŚMM/097/KKU

Zadania:

  • Prace ślusarskie takie jak: gwintowanie, wiercenie, gratowanie
  • Montaż podzespołów maszyn specjalnego przeznaczenia przede wszystkim do przemysłu samochodowego
  • Instalacje pneumatyczne i hydrauliczne
  • Montaż koryt kablowych i przygotowanie do uruchomienia
  • Znajomość technologii montażu
  • Gotowość do wyjazdów w kraju i za granicę

Oferujemy:

  • Dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Kompleksowe świadczenia pracownicze
  • Zewnętrzne i wewnetrzne szkolenia
  • Pracę z pełnym zaangażowania zespołem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie przy montażu maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie przy wykonywaniu instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
  • Doświadczenie przy wykonywaniu prac ślusarskich
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials