Ślusarz do instalacji sanitarnych, gazowych i wodnych - Niemcy

P.H.U. AllWork

Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla pracodawcy zagranicznego ślusarza do instalacji sanitarnych, gazowych i wodnych.
Praca na lotnisku.
Oferujemy:
- Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
- Wynagrodzenie: 1.525 euro /m-c (przy 150 gdz.pracy)
- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Pomoc w zoorganizowaniu zakwaterowania
- Prawo do świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania

Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

•Wykształcenie zawodowe

•Aktualne uprawnienia

•Doświadczenie zawodowe min. 3 lat

•Prawo jazdy oraz własny samochód

•Mile widziana umiejętność pracy według planów

  • CV w języku niemieckim

Prezentacja firmy

AllWork jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji