Ślusarz - atrakcyjna oferta. Umowa o pracę!

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Łódź, Bałuty, łódzkie

Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. zo.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów:

Stanowisko: Ślusarz
Miejsce pracy: Łódź/ Bałuty

Zakres czynności obejmuje:
- pomoc przy naprawie, remontach i konserwacji maszyn,
- czyszczenie i malowanie części maszyn,
- prace transportowe,
- pomoc przy montażu/demontażu maszyn oraz ich konserwacji.

Wymagania

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
- obycie w temacie naprawy oraz konserwacji maszyn i urządzeń na salach produkcyjnych,
- uprawnienia na wózki widłowe,
- doświadczenie z zakresu hydrauliki i pneumatyki.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie: stawkę godzinową 13 zł brutto,
- premię motywacyjną,
- jednozmianowy system pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00,
- pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej opinii.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Przewidziana premia motywacyjna
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis