Opis stanowiska pracy

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej.” H. Ford

Dagat-Eco – to firma, w której wiemy, jak ważny jest ta maksyma H. Forda. Dlatego cały czas się rozwijamy, idziemy naprzód. A rozwój to ludzie. Ludzie to umiejętność szukania tych właściwych i zapraszania ich do zespołu. Dlatego teraz szukamy właściwej osoby do tego, żeby szukała kolejnych tych właściwych  Poszukiwany/Poszukiwana:

Kim jest skuteczny rekruter? To Ty, jeśli
• Wiesz, o co chodzi w rekrutacji i pozyskiwaniu pracowników (świetnie, jeśli masz to poparte np. 2-letnim doświadczeniem na takim stanowisku)
• Jesteś pasjonatem HR-u, psychologii
• Uważasz, że potrafisz „sprzedać” stanowisko pracy poprzez dobre ogłoszenie i sposób przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej
• Rozumiesz ideę współpracy rekrutera z biznesem/produkcją
• Jesteś ciekawy i dociekliwy – lubisz pytać i wiedzieć
• Znasz angielski (średnio zaawansowany) i jesteś chętny do współpracy z zagranicznymi firmami
• Lubisz współpracę i lubisz mieć wpływ od samego początku na to, z kim współpracujesz

7 punktów. To wszystko, czego potrzebujemy od Ciebie. A czym się zajmiesz?
• Będziesz miał tylko jedno zadanie: pozyskać właściwych pracowników

Wymagania

Sposób, w jaki je zrealizujesz zostawiamy Tobie. Szukamy Ciebie, bo wierzymy, że znasz się na tym lepiej od nas. Kandydaci z Polski lub z za granicy – Ty decydujesz. Z Poznania lub spoza – Ty decydujesz.

Została ostatnia kwestia – co otrzymasz w zamian. Sporo:
• Wynagrodzenie takie, jakie wynegocjujesz – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje (i tak, może być to znacznie więcej niż „minimalna krajowa”)
• Dodatkowe ubezpieczenie dla Ciebie i… całej Twojej rodziny!
• Wszystkie narzędzia, jakie będą Ci potrzebne
• Realny wpływ na tempo i kształt rozwoju firmy
• Pełną decyzyjność w zakresie swojej pracy

Brzmi interesująco? Wyślij CV!
Zastanawiasz się, czy się nadajesz? Wyślij CV
Skontaktujemy się z Tobą najpóźniej w ciągu 48h po otrzymaniu Twojego CV.

Prezentacja firmy

DAGAT-ECO to Poznańska firma. Od lat działamy w branży obróbki metalu. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja