Sklepowa do sklepu, wędzarni ryb - nad morzem, zakwaterowanie

P.H.U. Gruba Ryba

76-107 Jarosławiec, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

PRACA SEZONOWA NAD MORZEM
w miejscowości nadmorskiej Jarosławiec, między Ustką a Darłowem
w terminie 07.2017 – 08.2017r.

Sprzedawca – ekspedientka w sklepie z rybką wędzoną na miejscu
- ilość etatów – 1, praca na zmiany, tryb 8-godzinny
- możliwość zakwaterowania w pokoju dwuosobowym (pokój do użytku dla dwóch Pań zatrudnionych)
- mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej
oraz doświadczenie w obsłudze klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wymagana obowiązkowość, rzetelność i uczciwość
tel. kontaktowy - 502 350 321 Sylwia
Zachęcam do kontaktu i przesyłania CV ze zdjęciem.

Obiekt zobaczyć można wpisując w serwisie youtube "Gruba Ryba Jarosławiec"

Dodatkowo poszukuję na sezon Pani do opieki nad dziećmi 1,5 i 3,5roku na kilka godzin dziennie 4-6godzin w terminie lipiec-sierpień, z okolic Jarosławca.anie CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Firma organizuje zajęcia paintballowo-surwiwalowe dla dzieci w wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
lipiec-sierpień
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management