Sklep internetowy - Marketing (Wrocław, E-commerce)

Emako Sp. j.

Wrocław, 52-437, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Rozwijająca się firma z branży e-commerce (międzynarodowy sklep internetowy z artykułami gospodarstwa domowego) poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Specjalista ds. marketingu internetowego.

Pracując z nami zyskasz:

Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w pełnym wymiarze godzin) i doskonałą atmosferę pracy

Twoim zadaniem będzie promocja sklepu w Internecie m.in.
Reklamy PPC
Remarketing
Media społecznościowe
SEO
Dbanie o jakość oferty w różnych kanałach sprzedaży

Wymagania

Znajomość metod promocji w Internecie
Znajomość zagadnień branży e-commerce
Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze firmy na terenie strefy ekonomicznej Prologis Park Wrocław V od poniedziałku do piątku oraz okazjonalnej dostępności dla pracy zdalnej

Prezentacja firmy

EMAKO to projekt e-commerce - praktyczne akcesoria łazienkowe, kuchenne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce