SITE SUPERVISOR - MAJSTER BUDOWY

Semi Polska Sp. z o.o.

60-831 Pozanañ, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje majstra budowy do prowadzenia prac zwiazanych z montazem fasad ze szkla i paneli w Londynie.
Kontrol jakosci i wydajnosci pracy pracownikow
Kontrol przestrzegania BHP .
Odpowiedzialnosc za wykonywanie prac zgodnie z technologia budowy.
Umiejetnosc rozumienia i czytania planow wykonawczych.

Firma zapewnia zakwaterowanie na obozowisku na budowie , przejazd z Polski (Warszawa ) i powrot po skoñczeniu projektu.+
Firma takze pokrywa koszt kursow uzupelnijacych wymaganych na tej budowie.

Rozpoczecie pracy od zaraz.

Wymagania

Doswiadczenie w prowadzeniu budowy co najmiej dwa lata.
Umiejetnosc zarzadzania y organizacji prac na budowie.
Znajomosc jezyka angielskiego.

Wymagane dokumenty i certificady
Mile widziane certificady wazne na terenie Wielkiej Brytani : SSSTS , IPAF TRANING , CSCS GREEN CARD.
Wazny paszport co najmej 6 miesiecy

Prezentacja firmy

Firma z siedziba w Poznaniu majaca placowki na w kilku panstwach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
4-6 miesiecy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
16 500PLN - 19 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
2000-4000 miesiecznie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie