Serwisant urządzeń chłodniczych

MAYEKAWA

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa MAYEKAWA, wiodący producent urządzeń chłodniczych i przetwórstwa żywności o zasięgu ogólnoświatowym, poszukuję pracownika na stanowisko Serwisant urządzeń chłodniczych

Podstawowe zadania Serwisanta urządzeń chłodniczych:

  • uruchomienia urządzeń (agregatów sprężarkowych)
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń chłodniczych u Klientów na terenie całego kraju
  • okresowe czynności konserwacyjne oraz usuwanie bieżących usterek

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe, (chłodnictwo, elektryk-automatyk)
  • uprawnienia do obsługi instalacji chłodniczych (amoniak, freon), będą dodatkowym atutem
  • znajomość mechaniki urządzeń chłodniczych oraz zagadnień elektrycznych i automatyki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień chłodnictwa (instalacje przemysłowe i komercyjne)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu min. komunikatywnym
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji (wiodący producent urządzeń chłodniczych i przetwórstwa żywności o zasięgu ogólnoświatowym)
  • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń krajowych i zagranicznych
  • możliwość rozwoju
  • współpracę z najlepszymi specjalistami i managerami.
  • atrakcyjne benefity- karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj" ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".

Prezentacja firmy

Firma MAYEKAWA to wiodący producent urządzeń chłodniczych i przet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja