Serwisant / Technik serwisu (praca stacjonarna)

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, firmy z branży elektronicznej, na stanowisko:

Numer Referencyjny: LTS/11/2016.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

• diagnoza, naprawa oraz testy urządzeń na podstawie opracowanych procedur serwisowych, podręczników naprawy i biuletynów serwisowych oraz przy pomocy narzędzi serwisowych, urządzeń testowych, specjalistycznego samochodu serwisowego;

• obsługa procesu zamawiania części zamiennych potrzebnych do naprawy.

• obsługa komputerowego programu GSFS służącego do rozliczeń zleceń, przygotowania zestawień i raportów oraz zamawiana części zamiennych.

• odpowiedzialność za realizowanie celów stanowiska oraz powierzonych zadań.

• odpowiedzialność za wizerunek firmy .

• przestrzeganie procedur, regulaminów, poleceń służbowych oraz tajemnicy służbowej.

Wymagamy:

• doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych AGD i RTV;

• doświadczenie w pracy serwisowej oraz kontakcie z klientem;

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

• wykształcenie techniczne;

• wysoka kultura osobista;

• gotowość do pracy w terenie;

• zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• atrakcyjne wynagrodzenie;

• dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej;

• możliwość współpracy z jedną z czołowych firm z branży elektronicznej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.