Serwisant systemów komputerowych

Koder s.c.

Kraków, 30-418, małopolskie

Opis stanowiska pracy

KODER S.C. zatrudni serwisant systemów komputerowych

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość systemów serwerowych rodziny Windows oraz dystrybucji Linux;

- bardzo dobra znajomość technologii sieciowych i zagadnienień bezpieczeństwa sieciowego;

- umiejętności diagnozowania i usuwania problemów programowo-sprzętowych;

- umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdyscyplinowanie, punktualność, silna motywacja do pracy, dyspozycyjność;

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów - obsługa klienta;

- umiejętność pracy w zespole;

- prawo jazdy kategorii B (czynne);

Zakres obowiązków:

- serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania ;

- serwis oprogramowania ERP;

- serwis i administracja sieciami komputerowymi;

- instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania;

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość systemów Comarch

- znajomość rozwiązań Cisco i Fortinet;

- doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta komputerowego

Oferujemy:
- pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo;

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;

- szkolenia;

- dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych;

- pracę w młodym zespole i miła atmosferę;

Prezentacja firmy

Wdrożenia systemów ERP, utrzymanie systemów, szkolenia i konsulti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems