Serwisant systemów HVAC /ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja/

MS DRAWEX Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy w serwisie firmowym osoby z wykształceniem technicznym, najlepiej automatyka-elektryka/ mechatronika, przede wszystkim z doświadczeniem przy uruchamianiu, naprawach i konserwacji urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Praca samodzielna. Do dyspozycji własny samochód służbowy oraz telefon i komputer. Stanowisko pracy w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia oraz urządzenia i oprzyrządowanie do serwisowania jw. Gwarantujemy stałą stabilną pracę.

Wymagania

Wykształcenie techniczne m.in. średnie
Prawo jazdy kat "B"
Dobry stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości.
Umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA.
Znajomość zagadnień z zakresu niskich napięć oraz automatyki. Mile widziana znajomość automatyki branży HVAC.
Dyspozycyjność.
Unormowany stosunek do służby wojskowej
Niekaralność za przestępstwa umyślne

Prezentacja firmy

Firma MS DRAWEX zajmuje się kompletnymi realizacjami branży sanitarnej H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wg zakładowego regulaminu pracy
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis