Serwisant sprzętu komputerowego - ELEKTRONIK

Entersystem Sp. z o.o.

41-945 PIEKARY ŚLĄSKIE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma ENTERSYSTEM SP. Z O.O. zatrudni osoby na stanowisko Serwisant sprzętu komputerowego - serwisant laptopów.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Od wielu lat serwisujemy sprzęt komputerowy - głównie laptopy , wszystkich producentów. Działamy zarówno w branży B2B jak i B2C.

Z nami zyskasz:
- Stabilne zatrudnienie w profesjonalnej firmie.
- Możliwość szkoleń serwisowych.
- Możliwość uzyskania bonusu uzależnionego od wyników w pracy.
- Prace w młodym dynamicznym zespole specjalistów - pasjonatów.

Do głównych zadań pracownika będzie należało :

- Diagnozowanie usterek spotykanych w laptopach
- Montaż i demontaż laptopów
- Usuwanie usterek płyt głównych
- Wymiana uszkodzonych podzespołów.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w serwisie komputerowym lub GSM)
Ogólna znajomość budowy laptopów.
Ogólna znajomość budowy płyt głównych.
Mile widziana znajomość podzespołów elektronicznych.
Mile widziane wykształcenie techniczne preferowane: elektronika, automatyka, elektrotechnika, informatyka.
Mile widziane doświadczenie w instalacji i montażu (lutowaniu) elementów i komponentów elektronicznych. (min. SMD )
Umiejętność diagnozowania usterek elektronicznych będzie dodatkowym atutem.

Dobra organizacja pracy, dokładność i precyzja.
Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność.

Poszukujemy osób pasjonujących się elektroniką.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EnterSystem Sp. Z O.O. powstała jako alians ekspertów z różnych g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
TAK comiesięczna premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems