Serwisant / sprzedawca sprzętu komputerowego | Otwock

VERTES

Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli lubisz komputery, potrafisz rozwiązywać problemy ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem a Twoi znajomi dzwonią do Ciebie z każdym problemem informatycznym - dobrze trafiłeś! Zapraszamy do nas. Od 2007 roku prowadzimy sklep i serwis komputerowy VERTES w Otwocku, przy ul. Świderskiej 5. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej - łatwo znajdziesz nas w Google.

Zakres obowiązków:

- naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego - komputery, laptopy, drukarki itp.
- montaż komputerów
- instalacja, naprawa, konfiguracja oprogramowania
- sprzedaż asortymentu w sklepie
- obsługa Klientów

Oferujemy:

- motywujące wynagrodzenie
- praca w kreatywnym zespole w szybko rozwijającej się firmie
- możliwość awansu

Wymagania

- znajomość sprzętu komputerowego
- umiejętność rozwiązywania problemów informatycznych
- znajomość systemów operacyjnych Windows XP/Vista/7/8
- samodzielność i umiejętność organizacji pracy
- odpowiedzialność
- pozytywne nastawienie

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Vertes Design to agencja interaktywna działająca w obszarze Internetu, e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems