serwisant-płatny staż

RomanService

Gliwice, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy stażystów studentów praktykantów serwisantów do współpracy na terenie większych miast w Polsce. W tej chwili pilnie potrzebujemy serwisantów w Gliwicach
Nawiążemy współpracę z osobami prowadzącymi już działalność gospodarczą w zakresie naprawy sprzętu i poszukującymi dodatkowych zleceń.

naprawa konserwacja urządzeń foto, widio, monitoringu

Prezentacja firmy

FOTON – SERVICE ®<br/><br/>rok zał. 1977<br/><br/>Naprawa regulac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż