Serwisant/Monter Instalacji (kolektory słoneczne, fotowoltaika)

Caldoris Polska Sp. z o.o.

opolskie, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: woj. małopolskie lub woj. opolskie
Nr ref: SR/PL/16

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • instalacja i/lub naprawa kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych u Klientów,
  • opieka serwisowa Klientów firmy,
  • wykonywanie przeglądów instalacji,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej oraz kart kontrolnych,
  • doradztwo techniczne z zakresu kompleksowych rozwiązań techniki solarnej,
  • raportowanie dnia pracy w systemie.

Docenimy w Tobie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z hydrauliką,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w terenie,

Mile widziana znajomość zagadnień związanych z pompami ciepła, panelami słonecznymi oraz instalacjami fotowoltaicznymi.

Jako firma oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny systemem prowizyjny,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • wewnętrzny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport),
  • dużą samodzielność pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Caldoris Polska Sp. z o.o. prężnie rozwija się na rynku OZE już od pona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie