Serwisant maszyn rolniczych i budowlanych

Intrac Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Intrac Polska jest oficjalnym dystrybutorem maszyn budowlanych, teleskopowych i leśnych oraz częścią Intrac Group AB - lidera na rynku ciężkiego sprzętu budowlanego w Europie Północnej.

Dział Serwisu poszukuje obecnie Kandydatów na stanowisko:

Czego oczekujemy od kandydata?

  • Wykształcenia technicznego: mechanicznego lub elektromechanicznego
  • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych
  • Uczciwości i odpowiedzialności
  • Kreatywności i samodzielności
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dyspozycyjności i gotowości do odbywania częstych podróży służbowych

Na czym polega praca?

Osoba pracująca w dziale serwisu odpowiedzialna jest za profesjonalne i kompleksowe prowadzenie procesu napraw i serwisowania maszyn budowlanych na warsztacie oraz u Klienta.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa serwisowa Klientów
  • Prowadzenie napraw na warsztacie oraz w terenie u Klienta
  • Rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwości wszechstronnego rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach
  • koleżeńską atmosferę w pracy
  • samochód, telefon i niezbędne narzędzia

Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie i rozpocząć karierę pełną wyzwań i możliwości dołącz do naszego Zespołu !!

Prezentacja firmy

www.intrac.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne