SERWISANT MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Del Piero Sp. z o.o.

ZAWIERCIE, śląskie

DEL PIERO
Od 1998 roku zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników, doradztwem personalnym (m.in. badanie potencjału, budowanie ścieżek kariery itd.) oraz rekrutacją tymczasową. Przez ten czas z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 3.500 procesów rekrutacyjnych i ponad 1.000 projektów badania potencjału dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Politykę naszej firmy opieramy o optymalizację kosztów. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc Państwu w zatrudnieniu kadry na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań – specjalistów, którzy będą mieli swój wkład w budowanie marki i pomogą przedsiębiorstwu wspiąć się na kolejne szczeble rozwoju. Usługi doradztwa personalnego świadczymy na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw działających na skalę międzynarodową, jak i dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami i kandydatami, to zaufanie, odpowiedzialność i dyskrecja.

Od: Del Piero Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ZAWIERCIE

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma przemysłowa zajmująca się produkcją urządzeń nietypowych pod zamówienie oraz automatyzacją procesów. W swojej ofercie spółka posiada także usługi konstruowania, projektowania, toczenia, frezowania, spawania, serwisu i sprzedaży taśm transportujących oraz napędowych. Wspomagając firmę w dalszym dynamicznym rozwoju, poszukujemy kompetentnego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

Miejsce pracy: woj. śląskie

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

• serwis maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle lekkim
• serwis wymiany lub naprawy taśm transportujących
• czynny udział w modernizacjach maszyn polepszających ich sprawność i wydajność
• budowanie długofalowych relacji z klientem względem oferowanego serwisu

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

• W zakresie wykształcenia: średnie techniczne ze znajomością zagadnień mechaniki, automatyki przemysłowej
• W zakresie doświadczenia: doświadczenie w pracy związanej z uruchomieniem maszyn produkcyjnych, serwisem maszyn przemysłowych lub utrzymaniem ruchu urządzeń automatyzacji produkcji. Mile widziane osoby z pozycji Technik Ślusarz, Serwisant Ślusarz, Serwisant Maszyn itd.
• W zakresie wiedzy i predyspozycji zawodowych: Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów i rysunków
• W zakresie cech osobowości: Od Kandydatów oczekujemy wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, sumienności, zdolności analitycznych, zaangażowania w realizację zadań i inicjatywy. Poszukujemy osób ambitnych które chcą nabywać wiedzę i umiejętności - chętnych się szkolić i uczyć
• Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej
i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnie rozwijającej się firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę w rozwojowym środowisku, możliwość awansu w strukturach organizacji, szkolenia, narzędzia niezbędne do pracy możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie (wysoką podstawę).

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Prosimy umieścić klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w tym także udostępnianie klientom moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na pozostawienie i przetwarzanie tym także udostępniania klientom przekazanego dokumentu CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”