Serwisant Maszyn i Urządzeń

STOKSON Sp. j.

Chorzów, Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana, doświadczona załoga, która od wielu lat powiększa swoje doświadczenie w produkcji pączków. W związku ze ścisłą specjalizacją kładziemy najwyższy nacisk na jakość naszych produktów.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów lub Piekary Śląskie (w zależności od miejsca zamieszkania)

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • utrzymanie ruchu produkcji
  • praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym w Chorzowie lub w Piekarach Śląskich

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwości rozwoju osobistego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • doświadczenie w pracy na stanowisku utrzymania ruchu i serwisowania maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym)
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne