Serwisant Maszyn i Urządzeń Katowice

Przemysław Kostrzycki

40-600 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalistów do naszej firmy  z różnych dziedzin związanych z szeroko pojętą:

  • automatyką przemysłową
  • automatyką sieciową
  • pneumatyką przemysłową
  • hydrauliką przemysłową
  • prefabrykacją lini produkcyjnych w zakładach
  • projektowaniem maszyn i urządzeń według specyfikacji klienta
  • produkcją maszyn i urządzeń według specyfikacji klienta

OCZEKIWANIA:

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w serwisowaniu lub montażu urządzeń,
  • wykształcenie elektryczne,
  • komunikatywność,
  • dokładność,
  • samodzielność.

MILE WIDZIANE:

  • podstawowa wiedza prawna z zakresu budowy maszyn i urządzeń
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERTA:

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach firm współpracujących,
  • praca w nowym wydziale firmy, możliwość szybkiego rozwoju i awansu.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania rysunków
  • ogólna wiedza na temat budowy maszyn i urządzeń
  • umiejętność diagnostyki usterek,
  • umiejętność naprawy urządzeń na podstawie dokumentacji technicznej,
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Prezentacja firmy

Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Podstawa + prowizje
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis