Serwisant kserokopiarek drukarek/technik serwisu

Copiers Electronics

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z Oświęcimia zajmująca się sprzedażą i serwisem kserokopiarek poszukuje pracownika na stanowisko

TECHNIK SERWISU

Szukamy najchętniej absolwentów kierunków elektronik lub informatyk, którzy chcieliby się przyuczyć do zawodu i wiedzą do czego służy śrubokręt czy lutownica.
Zapewniamy szkolenia, ciekawą i rozwojową pracę, telefon służbowy.

Wymagania:

  1. czynne prawo jazdy kat. B
  2. jęz. angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej urządzeń
  3. gotowość do pracy w terenie
  4. podstawowa wiedza z dziedziny elektroniki i informatyki(budowa i konfiguracja prostej sieci, konfiguracja/instalacja windows, czytanie schematów elektronicznych)
  5. umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  6. umiejętności handlowe (komunikatywność)
  7. umiejętności techniczne - WAŻNE!

Zakres obowiązków:

  1. naprawa/instalacja urządzeń u klienta/na serwisie
  2. prowadzenie dokumentacji technicznej
  3. dbanie o ciągłość pracy urządzeń firmy
  4. utrzymywanie przyjaznych kontaktów z klientami

Prezentacja firmy

Firma Copiers Electronics istnieje na rynku od ponad 10 lat. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis