Serwisant Kotlow/Odnawialne Zrodla Energii

Europeople Limited

Hereford, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, brytyjskiej firmy zajmujacej sie instalacja i serwisem koltow na biomase poszukujemy 2 osoby do pracy na stanowisko serwisant.Osoba bedzie odpowiedzilana za czyszczenie kotlow wewnatrz , naoliwianie czesci uzytkowych kotlow.Praca w obrebie kilku placowek roznych farm w rejonie:Hereford, Powys.
Praca w warunkach wymagajacych noszenia maski i specjalistycznej odziezy.
Klient oferuje pelne szkolenie w zakresie wykonywanych obowiazkow, zapewnia odziez ochronna.
Zakwaterowanie gwarantowane na miejscu.

Wymagania

Od kandydatow wymagamy:znajomosci jez angielskiego, posiadania waznego prawa jazdy.Dodatkowym atutem bedzie wczesniejsze doswiadczenie w branzy energii odnawialnej.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
50PLN - 55PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo