Serwisant, instalator - Legionowo

Kamsys

05-120 Legionowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Kamsys poszukuje serwisanta, instalatora do pracy przy montażu i serwisie elektronicznych systemów zabezpieczenia osób i mienia. Do zadań będzie należało:
W siedzibie firmy w Legionowie: Prowadzenie procesu reklamacyjnego, wsparcie techniczne dla działu handlowego, pomoc techniczna dla klienta przez telefon, przygotowywanie materiałów i prezentacji technicznych, dbanie o ład i poprawną konfigurację sprzętu z wystawy pokazowej.
W terenie: Montaż okablowania i urządzeń, konserwacja systemów nisko-prądowych CCTV, SSWiN, KD, DSO, SSP i innych.
Zapewniamy:
Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.
Szkolenie i wsparcie we wszystkich zadaniach podczas okresu próbnego,
Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole,
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie, umiejętności manualno-technicznych i szybkości uczenia się,

Wymagania

Wymagania obligatoryjne:
*Prawo jazdy kat. B,
*Biegła znajomość obsługi komputera,
*Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
*Zorganizowanie podczas pracy,
*Umiejętność prowadzenie wielu spraw równolegle,
*Kreatywność i dynamizm w działaniu,

Dodatkowymi atutami będzie:
*Doświadczenie w branży systemów nisko-prądowych lub pokrewnych,
*Doświadczenie w pracy na stanowisku instalatora lub serwisanta,
*Znajomość zagadnień sieciowych TCP/IP
*Wykształcenie techniczne,
*Uprawnienia SEP

Prezentacja firmy

Hurtownia elektronicznych systemów zabezpieczeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym, możliwa praca na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis