Serwisant instalacji wentylacji i klimatyzacji

Heatec.pl Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się montażem oraz serwisem systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych poszukuje osób na stanowisko:

serwisant wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy wynagrodzenie 20 – 25 zł / godzina

Obowiązki :

  • montaż i uruchamianie urządzeń wentylacji i klimatyzacji
  • serwis oraz usuwanie awarii urządzeń wentylacji i klimatyzacji
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • doświadczenie w zawodzie serwisanta instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • umiejętność współpracy z pozostałymi pracownikami
  • umiejętność obsługi narzędzi potrzebnych do wykonywania prac serwisowych
  • dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Firma HEATEC specjalizuje się w systemach HVAC: w wentylacji, kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne