Opis stanowiska pracy

Serwis hardware’owy i software’owy sprzętu komputerowego na terenie IPiN. (Komputery, drukarki, monitory, sieć komputerowa etc.)

Wymagania

- Instalacja i konfiguracja komputerów do pracy w sieci;
- Dobra znajomość architektury PC;
- Dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows, pakietu Office, podstaw konfiguracji sieci TCP/IP;
- Samodyscyplina;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Wysoka kultura i komunikatywność.

Dodatkowe atuty:
- Znajomość programu AMMS;
- Doświadczenie w pracy w jednostkach ochrony zdrowia;
- Znajomość systemów Linux, Windows 2003/2008 Server, Active Directory;
- Umiejętność programowania : PHP, HTML;
- Znajomość języka angielskiego (biegłe czytanie tekstów technicznych).

Prezentacja firmy

Instytut Psychiatrii i Neurologii jest ośrodkiem naukowym specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems