Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik infotmatyk-sprzedawca-serwisant urządzeń fiskalnych

Obowiązki:

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi naszych Klientów,

• Sprzedaż i fachowe doradztwo w doborze urządzeń fiskalnych,

• Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów firmy,

• Obsługa sklepu internetowego,

Wymagania

• Dobra znajomość obsługi komputera,
• Wysoka kultura osobista,
• Łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, otwartość, komunikatywność,
• Inicjatywa i determinacja w działaniu,
• Samodzielność w działaniu,
• Energia i zaangażowanie.

Proszę o przedstawienie oczekiwań finansowych.

Prezentacja firmy

BUCHCOM Biuro Rachunkowe i Autoryzowany Serwis Kas Fiskalnych z 15-letni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis