Opis stanowiska pracy

ADVISOR to firma informatyczna. Wdrażamy i modernizujemy, zajmujemy się obsługą firm, jednostek samorządowych i szkół. Bierzemy też udział w dużych projektach unijnych. Mamy do zaoferowania ciekawą pracę - zainteresowany?

» Obowiązki:

  • rozwiązywanie problemów użytkowników IT w ramach pierwszej linii wsparcia
  • monitorowanie infrastruktury IT i obsługa zdarzeń
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu IT
  • serwis sprzętu IT
  • utrzymanie w ruchu urządzeń sieciowych i serwerowych

» Wymagania:

  • zaawansowana wiedza z zakresu serwisowania systemów Windows 7/8/10
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu:
  1. systemów serwerowych Windows oraz Active Directory
  2. systemów wirtualizacji VMWare
  3. budowy i bezpieczeństwa sieci
  • umiejętność diagnostyki problemów na urządzeniach końcowych
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej z klientem
  • prawo jazdy kat.B

» Mile widziane:

  • znajomość zagadnień z zakresu Office 365
  • wiedza praktyczna z zakresu zarządzania urządzeniami Cisco
  • znajomość zagadnień z zakresu systemów wirtualizacji Hyper-V
  • umiejętność diagnostyki problemów sieciowo-serwerowych

» Oferujemy:

  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • dostęp do najnowszych technologii
  • pracę w zespole profesjonalistów
  • szkolenia oraz wsparcie w zakresie obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Advisor działa jako integrator IT, oferując klientom komple... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems